عضویت عضویت در سایت

تماس تماس با ما
بخش های مختلف وب سایت کوبدار

منو

شرایط و قوانین استفاده از سرویسها و خدمات کوبدار

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و آموزش های کوبدار به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب ‏‌سایت کوبدار هنگام استفاده از پروفایل شخصی، ویدیو های رسانه تصویری کوبدار و سایر خدمات ارائه شده توسط کوبدار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات کوبدار است. توجه داشته باشید که اقدام به خرید نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین کوبدار از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

1: قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های کوبدار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کوبدار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی میشود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

2: تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت ‌نام درج کرده است، نسبت به خرید یا هرگونه استفاده از خدمات کوبدار اقدام کند.

3: تعریف فروشنده

محصولات ارایه شده در وب ‌سایت، توسط متخصصین کوبدار تهیه شده و به فروش میرسد.

4: شرایط و ضوابط استفاده از مطالب و محصولات آموزشی

خریدار یک محصول آموزشی تنها خودش میتواند از آن محصول استفاده کند و ارسال آن به فردی دیگر به هر نحوی که باشد مورد رضایت ما نیست. همچنین به اشتراک گذاری مطالب مجموعه های آموزشی که برای دریافت آن هزینه تعیین شده است نیز شرعاً و قانوناً مجاز نیست.
به اشتراک گذاری مطالب و محصولات رایگان با ذکر منبع مانعی ندارد.

5: شرایط بازگشت وجه

ما موظف هستیم که همان محتوای آموزشی مورد انتظار خریدار را به او ارائه دهیم پس اگر بعد از خرید، محصولی اشتباهی برای شما ارسال شد مراتب را از طریق درگاه (تماس با ما) یا در بخش پیام های حساب کاربری به ما اطلاع دهید تا نسبت به بازگشت پول شما یا ارسال محصول مورد نظر اقدام شود.
برای هر مجموعه آموزشی توضیحات و نمونه های کافی قرار داده شده تا خریدار با درک درستی از کیفیت و کمیت آن آموزش، اقدام به خرید آن کند اما چنانچه بعد از خرید متوجه شد که مطالب آموزشی کیفیت ادعایی ما را ندارند یا ناقص هستند مراتب را از طریق درگاه (تماس با ما) یا در بخش پیام های حساب کاربری به ما اطلاع دهید تا نسبت به بازگشت همه یا بخشی از پول شما اقدام شود.

6: نحوه پرداخت وجه

کلیه تراکنش های مالی وب سایت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی صورت میگیرد. در صورت داشتن مشکل میتوانید از طریق درگاه (تماس با ما) یا از قسمت پیام های حساب کاربری مراتب را به ما اطلاع دهید.

7: ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات کوبدار استفاده می‏‌کنید، خرید خود را انجام میدهید و یا به کوبدار ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که کوبدار به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سایر سرویس‌ های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن ‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می ‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن ‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌ های ما از طریق آنها صورت می ‌گیرد.
جهت اطلاع‌ رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌ های ویژه یا پروموشن‌ ها، امکان دارد کوبدار برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها نداشته باشند، می ‌توانند با ارسال ایمیل یا پیام در قسمت حساب کاربری عضویت دریافت خبرنامه کوبدار را لغو کنند.
توجه داشته باشید که ایمیل [email protected] و [email protected] تنها آدرس های ایمیلی هستند که ما از طریق آن ها با کاربرهای خود در ارتباط هستیم.

8: ساعت پاسخگویی و نحوه برقراری ارتباط با ما

راه های ارتباطی با ما از طریق لینک تماس با ما و قسمت پیام های حساب کاربری و شماره تلفن 01342755638 است. همچنین می توانید از طریق شبکه های اجتماعی وب سایت که در پایین صفحه سایت قرار داده شده اند نیز سوالات و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.
در صورت لزوم نیز می توانید از طریق شماره تماس یاد شده در طول ایام هفته به غیر از جمعه ها و از ساعت 12 ظهر تا 10 شب با ما ارتباط برقرار کنید.
سعی کنید از طریق بخش تماس با ما، با ما ارتباط برقرار کنید تا با بررسی دقیق تر بتوانیم پاسخگوی شما باشیم و مشکل یا سوال شما را حداکثر ظرف 24 ساعت رفع کرده یا پاسخ دهیم.

9: سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

اطلاعاتی که ما از بازدید کننده ها و کاربران (کسانی که در سایت حساب کاربری دارند) ذخیره میکنیم به سه دسته تقسیم میشوند:
1: اطلاعاتی که توسط خود کاربر وارد میشوند
2: اطلاعاتی که توسط وب سایت کوبدار جمع آوری میشوند
3: اطلاعاتی که توسط سرویس تجزیه و تحلیل گوگل (Google Analytics) جمع آوری میشوند
ما اطلاعاتی را که خود کاربر هنگام ثبت نام در وب سایت وارد می کند را ذخیره میکنیم و از بین اطلاعات وارد شده تنها نام و نام خانوادگی فرد را ممکن است در صورت لزوم (پاسخ به یک نظر یا بحث درباره سوال یا پیشنهاد کسی) منتشر کنیم ولی سایر اطلاعات وارد شده مانند آدرس، شماره تلفن یا آدرس ایمیل به هیچ عنوان در دسترس کسی قرار نخواهد گرفت و از این اطلاعات تنها خودمان برای تماس با کاربر در صورت لزوم استفاده خواهیم کرد.
ما اطلاعات ارسالی شما را با این هدف که احتمالا در آینده به آن نیاز داریم، تا مدت زمان نامعلومی ذخیره می کنیم. البته اگر چنین چیزی باب میل شما نیست، می توانید با ما تماس بگیرید و درخواست حذف آن را بدهید.
علاوه بر آن آی پی آدرس بازدید کننده و مرورگر او نیز برای کمک به تشخیص اسپمرها توسط خود وب سایت کوبدار استخراج شده و ذخیره میشود.
همچنین ما برای رفتار سنجی کاربرها و ارتقاء فعالیت و همچنین بهبود خدمات خود از سرویس تجزیه تحلیل گوگل (Google Analytics) در همه صفحات وب سایت استفاده میکنیم. که این اطلاعات به طور طبیعی توسط خود گوگل نیز استفاده میشود.
برای اطلاعات بیشتر در خصوص این افزونه گوگل می توانید به این آدرس مراجعه کنید.
درصورتی که بر روی وب سایت ما تصویری آپلود کنید، باید از آپلود کردن تصاویری که لوکیشن شما در آن Embed شده باشد خودداری کنید. بازدیدکننده های وب سایت می توانند آدرس لوکیشن شما را از تصویر استخراج نمایند.

10: کوکی ها

اگر شما روی سایت کامنت ارسال کنید، احتمال این هست که اطلاعات شما مثل اسم، آدرس ایمیل و وب سایت تان، در کوکی ها ذخیره شود. این کوکی ها برای صرفه جویی در زمان شماست، به این صورت که در نظرات بعدی، نیازی به پر کردن اطلاعات اولیه به صورت مجدد نخواهید داشت. عمر این کوکی ها، یک ماه است.
اگر شما در وب سایت ما حساب داشته باشید و وارد حساب کاربریتان شوید، یک کوکی جهت اینکه ببینیم آیا مرورگر شما از کوکی پشتیبانی می کند، ساخته میشود. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی شما نیست و بعد از بستن مرورگر، کوکی شما نیز حذف می گردد.
ضمنا زمانی که شما وارد سایت میشوید، ما چندین کوکی برای ذخیره اطلاعات ورود شما ذخیره می کنیم. عمر این کوکی ها سی روز است. همچنین این کوکی ها بعد از اینکه از حساب کاربری خود خارج شوید، حذف خواهند شد.
اگر شما در وب سایت، یک پست را ویرایش و یا منتشر کنید، یک کوکی که حاوی هیچ اطلاعات شخصی ای نیست، در مرورگر شما ذخیره می گردد، عمر آن یک روز است و فقط برای اینکه مشخص باشد یک پست منتشر/ویرایش شده ساخته میشود.

11: مطالب جایگذاری شده توسط سایت های دیگر

نوشته های روی وب سایت ممکن است از وب سایت دیگری (مانند سرویس ویدیویی آپارات) جایگذاری شده باشد (مواردی مانند ویدیو ها، تصاویر، مقالات و ...) این موضوع دقیقا به معنی آن است که شما بازدید کننده آن وب سایت هستید.
ممکن است آن وب سایت اطلاعات شما را ذخیره سازی کند، کوکی ذخیره کند، از تجزیه و تحلیل کننده های مختلف استفاده نماید و همچنین اگر عضو آن سایت شوید شما را به وسیله مطالب جایگذاری شده دنبال نماید.

12: نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در کوبدار، اشتراک ‌گذاری تجربه ‌ی خرید و همچنین بحث ها و سوالات و ارائه نظرات کاربران است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسانِ تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی ‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌ آیند. کوبدار در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشر شده در این قسمت، هیچ‌ گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌ هیچ ‌وجه به معنی تایید فنی کوبدار درباره‌ ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌ شود، نظرات را اصل و پایه‌ ی انتخاب و تصمیم‌ گیری خود قرار ندهند.

13: شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به ‌طور واقع ‌بینانه معایب و مزایای محصول را هم بررسی کند.
جهت احترام‌ گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیر ضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
کاربران ارسال ‌کننده ‌ی نظر موظف ‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تایید نشدن نظر کاربر می ‌شود.
تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب ‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می ‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
در نظرات خود، از بزرگ‌ نمایی یا اغراق درباره‌ ی قوت ‌ها یا ضعف‌ های محصول خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه ‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌ های موجود در آن، نباید لینک سایت‌ های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک ‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌ های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه ‌های اجتماعی خودداری کنید.
کاربران می ‌توانند نقد خود به هر بخش از کوبدار را در قسمت مربوط (تماس با ما) اعلام کنند؛ لذا هیچ‌ گونه نقدی را درباره‌ ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به ‌هیچ ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره‌ ی محصولات جدا خودداری کنید.
بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش پرهیز کنید.
لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه ‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ ی تایید نظرات کاربران است.
برای ارسال سایر درخواست ‌ها یا پیشنهادها، انتقاد یا شکایت های خود نیز از فرم صفحه "تماس با ما" استفاده کنید.

برای مشاهده لیست آموزش های ویژه کوبدار گزینه زیر را انتخاب کنید:

لیست آموزش ها