koobdar.ir

وبسایت آموزشی کوبدار

صفحه اصلی زبان انگلیسی دیکشنری کوبدار کامپیوتر و برنامه نویسی برق و الکترونیک
ورود/ثبت نام تماس با ما جستجو در سایت
معنی کوبدار چیست؟
ورود به حساب کاربری ارتباط با ما

مجله آموزشی کوبدار برگ درخت کوبدار

koobdar.ir

برای مشاهده لیست آموزش های ویژه کوبدار گزینه زیر را انتخاب کنید:

لیست آموزش ها

از ما جهت گسترش آموزش های زبان انگلیسی کوبدار حمایت کنید

برای حمایت از ما کلیک کنید

رالف فاینس( Ralph Fiennes)

رالف فاینس

رالف ناتانیل توئیسلتون وایکهام فاینس، 22 دسامبر 1962 در انگلستان متولد شد. مادر او جنیفر آلن (رمان نویس) و پدر او مارک فاینس (عکاس) است. رالف فرزند ارشد خانواده است و چهار خواهر و برادر دیگر او نیز در عرصه هنر فعالند. مارتا فانیس (کارگردان)، مگنس فاینس (موسیقیدان)، سوفی فاینس (تهیه کننده) و جزف فاینس بازیگر.

اولین موفقیت رالف مربوط به اجرایی در تئاتر رویال نیشن است. اولین کار فاینس روی صحنه به سال 1990 برمی گردد و اولین فیلم او "بلندی های بادگیر 1992" بود. سال 1993 سال شکست رالف به خاطر فیلم The Baby of Mâcon (1993) بود. اما اواخر همان سال در فیلم موفق فهرست شیندلر بازی کرد و به خاطر همان فیلم نامزد دریافت اسکار و گلدل گلاب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. او در این دو موفق به دریافت جایزه نشد ولی توانست جایزه بفتا را به خود اختصاص دهد و چند جایزه دیگر نیز در محافل سینمایی برای همان فیلم بدست آورد.

فاینس همچنین به خاطر بازی اش در مجموعه فیلم های هری پاتر شناخته می شود. در سال 2011 فاینس اولین فیلم خود را کارگردانی کرد. کوریولانوس (Coriolanus 2011) که خودش نیز یکی از بازیگران همین فیلم بود.

کوریولانوس

برای مشاهده لیست آموزش های ویژه کوبدار گزینه زیر را انتخاب کنید:

لیست آموزش ها