koobdar.ir

مجله اینترنتی کوبدار

صفحه اصلی
عناوین
sdds
جستجو در سایت
صفحه اصلی زبان انگلیسی دیکشنری کوبدار کامپیوتر و برنامه نویسی برق و الکترونیک
ورود/ثبت نام تماس با ما جستجو در سایت
معنی کوبدار چیست؟
ورود به حساب کاربری ارتباط با ما

مجله اینترنتی کوبدار برگ درخت کوبدار

koobdar.ir
مجموعه ها و بسته های آموزشی ارائه شده در وب سایت کوبدار
99000 تومان

آموزش نصب آیفون تصویری به صورت کاملا عملی

در این مجموعه نحوه نصب و عیب یابی آیفون های تصویری را به صورت کاملا عملی و به زبان ساده آموزش داده ایم. به این صورت که ابتدا تمام مسائل تئوری مربوط به هر بخش را به صورت کامل و با رسم مدارهای آن به صورت علمی بررسی میکنیم و سپس به صورت کاملا عملی آن را پیاده سازی میکنیم.

گفتنی است ویدیو بالا یکی از قسمت های عملی دوره آموزشی دربازکن تصویری است که در آن ما یک لامپ را هنگام زنگ خوردن در با استفاده از سوئیچر تک، روشن کرده تا در شب تصویری واضح تری از بیرون داشته باشیم. البته توضیحات تئوری و نحوه سیم کشی سیستم در ویدیوهای دیگر مجموعه به صورت کامل آمده است و در این کلیپ فقط بخش عملی آن انجام شده است.

تهیه دوره آموزشی نصب آیفون های تصویری

این مجموعه شامل 5 فایل ویدیویی با کیفیت HD و مجموعا حاوی 120 دقیقه (دو ساعت) محتوای آموزشی است و نحوه آموزش در آن، کاملا عملی است. حجم مجموع فیلم ها حدود 1.37 گیگابایت است. برای تهیه بسته آموزشی روی گزینه زیر کلیک کنید. بعد از خرید، لینک ها دانلود در همین صفحه در اختیار شما قرار میگیرد.

ابتدا از طریق این لینک وارد حساب کاربری خود شوید یا یک حساب کاربری در وبسایت ایجاد کنید.

جلسه اول - حجم: 247 مگابایت {لینک دانلود بعد از خرید فعال می شود}
جلسه دوم - حجم: 310 مگابایت {لینک دانلود بعد از خرید فعال می شود}
جلسه سوم - حجم: 416 مگابایت {لینک دانلود بعد از خرید فعال می شود}
جلسه چهارم - حجم: 198 مگابایت {لینک دانلود بعد از خرید فعال می شود}
جلسه پنجم - حجم: 234 مگابایت {لینک دانلود بعد از خرید فعال می شود}

توضیح درباره دوره آموزشی و محتوای آن

آموزش نصب آیفون تصویری + ویدیو

چون بُرد اکثر آیفون های تصویری، وارداتی است، همه آن ها شبیه یکدیگرند. ممکن است که در رنگ سیم ها یعنی سیم تصویر، صدا، مثبت، منفی و سیم زنگ با هم فرق داشته باشند(فقط در رنگ و ترتیب سیم ها). در این آموزش ما یکی از برندها را به صورت کامل توضیح داده ایم و شما بعد از یادگیری آن خواهید توانست هر نوع آیفون تصویری را سیمکشی و راه اندازه کنید. ... ادامه توضیحات (کلیک کنید) ...

همانطور که در آموزش آیفون صوتی گفتیم در بحث آیفون های صوتی و تصویری نوعی ساده انگاری در بین افراد علاقمند به حوزه برق وجود دارد. به این معنی که با یک جستجوی در اینترنت میتوان از نحوه اتصالات آیفون سر در آورده و مدار آن را متصل کرد.

این کار تا حدودی ممکن است ولی آیا این افراد می توانند با نوآوری، کارها و ایده های رضایت بخشی را برای مشتری خود به عنوان یک نصاب یا سیم کش ساختمان به ارمغان بیاورند؟ به طور مثال برخی از درخواست ها و مسائلی که با آن برخود خواهید کرد به شرح زیل است:

فرض کنید که فردی در خانه است که شنوایی او ضعیف است، چطور باید متوجه زنگ در شوم؟
یا اینکه یک کارگاه بزرگ و شلوغ را در نظر بگیرید که مراجعه کننده پشت در، زنگ را به صدا در آورده است. چطور متوجه حضور او شویم؟
نحوه نصب چراغ گردان به چه صورت است؟
میخواهیم از طریق مانیتور دربازکن تصویری، کل کوچه و پارکینگ را ببینیم یا بازی کردن بچه خود را در کوچه از طریق صفحه آیفون تحت نظر داشته باشیم و به آن دوربین وصل کنیم. نحوه اتصال دوربین به آیفون تصویری چگونه است؟
چه نوع دوربین هایی را می توان به آیفون تصویری متصل کرد؟
اینکه مشتری به شما میگوید که در طول روز تصویر خوبی دارد ولی در شب کیفیت تصویر بسیار پایین است. نحوه نصب لامپ روی پنل دم در چگونه است؟
فرض کنید که دکمه دربازکن را بارها فشار میدهید و مدار نیز عمل میکند ولی در باز نمیشود. نحوه عیب یابی و رفع عیب آن به چه صورت است؟
نحوه موازی کردن ترانس ها و در نتیجه افزایش قدرت آن چگونه است؟
نحوه گسترش (expanding) تعداد آیفون ها برای واحدهای جدید ساختمان چگونه است؟

این مسائل و بسیاری نکات دیگر، چالش هایی است که شما به عنوان یک برق کار یا نصاب آیفون باید به آن ها مسلط باشید که همه این نکات و آموزش های مربوط به آیفون تصویری در این بسته آموزشی گنجانده شده است. (آموزش و نکات مربوط به آیفون صوتی را از طریق این لینک تهیه کنید)

نحوه آموزش نصب دربازکن تصویری در این مجموعه

در این آموزش، ما تک تک قطعات مربوط به آیفون تصویری اعم از ترانس، قفل بازکن، پنل دم در، مانیتور و ... را به صورت کامل توضیح داده و اشکلات و رفع عیب های آن ها را خواهیم گفت. وسایل مورد نیاز این کار (مولتی متر، فازمتر، سیم چین و ...) را معرفی کرده و با آن ها کار خواهیم کرد.

ابتدا تمام مسائل تئوری مربوط به هر بخش را به صورت کامل و با رسم مدارهای آن به صورت علمی بررسی میکنیم و سپس به صورت کاملا عملی آن را پیاده سازی میکنیم.

گفتنی است که بحث های پایه ای تا پیشرفته سیم کشی ساختمان را در دوره آموزشی برق ساختمان به طور کامل و عملی آموزش داده ایم که پیش نیاز یادگیری حرفه ای نحوه نصب آیفون های صوتی و تصویری است.

آموزش نصب آیفون صوتی + ویدیو آموزش نصب آیفون صوتی و تصویری + ویدیو

تهیه دوره آموزشی نصب آیفون های تصویری

این مجموعه شامل 5 فایل ویدیویی با کیفیت HD و مجموعا حاوی 120 دقیقه (دو ساعت) محتوای آموزشی است و نحوه آموزش در آن، کاملا عملی است. حجم مجموع فیلم ها حدود 1.37 گیگابایت است. برای تهیه بسته آموزشی روی گزینه زیر کلیک کنید. بعد از خرید، لینک ها دانلود در همین صفحه در اختیار شما قرار میگیرد.

ابتدا از طریق این لینک وارد حساب کاربری خود شوید یا یک حساب کاربری در وبسایت ایجاد کنید.

:حاصل عبارت (10 - 2) را در فیلد پایین وارد کنید